DENİZLİ
SARAYKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası
Akıl ve Zeka Oyunları İlçe Turnuvası![Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası](/meb_iys_dosyalar/2024_02/28084318_b21d4c1abf1548048206525036bbeea9.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent AKHAN Sarayköy 24 Mayıs İlkokulunda İlçemiz İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında öğrencilerimiz ile bir araya geldi. Katılım sağlayan ve dereceye giren tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, İl şampıyonasında başarılar diliyoruz.