DENİZLİ
SARAYKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dönem Sonu Faaliyet Haftası
İlçemiz okullarında yapılan dönem sonu faaliyetleri.![Dönem Sonu Faaliyet Haftası](/meb_iys_dosyalar/2024_01/17141222_ce5589ca10204bada44c7eade6222127.jpg)
Bakanlığımızca bu yıl ilk kez öğrencilerimiz keyifli ve öğretici bir hafta geçirmeleri için düzenlenen "Dönem Sonu Faaliyet Haftası" ilçemiz okullarında; geziler, bilgi yarışmaları, akıl oyunları turnuvaları ve itfaiye görevlileri ile söyleşiler yapılarak değerlendirilmiştir.